• wydruki wielkoformatowe

  • kompleksowe rozwiązania dla firm

  • oklejanie pojazdów

  • montaż reklam

  • projektujemy

Copyright 2024 - Znajdź nas:

Fototapety

fototapety miniDobrej jakości fototapeta to nieodzowny element wykończenia powierzchni wielu biur, mieszkań czy restauracji. Nie bez przyczyny projektanci często sięgają po to rozwiązanie podczas aranżacji przestrzeni zarówno prywatnej jak i publicznej.

Odpowiednio przygotowana oraz zaaplikowana na ścianę fototapeta pozwala zmienić oblicze każdego wnętrza, a za razem w wielu wypadkach również zamaskować niedoskonałości powierzchni.

W Fresh-design Studio Reklamy zawsze staramy się aby nasze realizacje były na najwyższym poziomie, stąd pracujemy tylko na tapetach flizelinowych wysokiej jakości od sprawdzonych producentów. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki druku ekologicznymi farbami nasze fototapety są zarówno trwałe jak i stosunkowo proste w montażu.

Wszystkim naszym klientom oferujemy montaż wyprodukowanych przez nas fototapet, dzięki czemu mają oni gwarancję jakości zarówno druku jak i poprawnej aplikacji. Nie jesteśmy typową firmą "klejącą tapety" stąd wyspecjalizowaliśmy się tylko w klejeniu naszych produktów i tylko taką usługę posiadamy w ofercie. 

f t m

FRESH-DESIGN STUDIO REKLAMY

Poznań, ul. Wilczak 14

tel794 296 745 studio: 733 212 626

studio@fresh-design.pl